Publicitātes (Kristapa Pakalna) foto

Ventspils parakstīs nodomu protokolu par sadarbību ar Latvijas Nacionālo teātri 0

Pievieno LA.LV

Ventspils pašvaldības SIA “Kurzemes filharmonija” šodien parakstīs nodomu protokolu par sadarbību ar Latvijas Nacionālo teātri, informē mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Lācberga.

Kokteilis
Beidzot varēs uzelpot! Šīm piecām zodiaka zīmēm saspringtais periods tuvojas beigām
Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Veselam
Brīvība vai risks veselībai? Ko par krūštura nevalkāšanu patiesībā saka ortopēdi 3
Lasīt citas ziņas

Šovakar plkst.19 teātra namā “Jūras vārti” notiks Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde “Mežainis”. Pirms izrādes Ventspils pilsētas dome, “Kurzemes filharmonija” un teātris parakstīs trīspusēju nodomu protokolu par sadarbību līdz 2020.gada 31.decembrim, paredzot sniegt ventspilniekiem katru gadu trīs viesizrādes.

Lai veicinātu profesionālās mākslas pieejamību, pilsēta nodomu protokolus ir noslēgusi ar visiem Latvijas profesionālajiem teātriem. Pirmā vienošanās par sadarbību ar Nacionālo teātri tika parakstīta 2004.gadā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.