Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska ģimene

VIDEO. “Ar ko jūs vislabprātāk ikdienā sarunājaties?” Volodimirs Zelenskis sasmīdina žurnālistus ar savu atbildi 0

Sociālajos tīklos strauju popularitāti iemantojusi sirsnīga intervija ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski. Video redzams, ka viņu intervē vairākas žurnālistes, kuras runā angļu valodā. Viņas jautā viņam, ar kuriem pasaules līderiem viņš visbiežāk ikdienā sarunājas?

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Lasīt citas ziņas

Viņš atbild, ka katru dienu sarunājas visbiežāk ar aptuveni desmit valstu līderiem. Visbiežāk viņa sarunas esot ar Polijas prezidentu Andžeju Dudu, Francijas prezidentu Emanuelu Makronu, Lielbritānijas premjerministru Borisu Džonsonu, kā arī ar triju Baltijas valstu prezidentiem.

Pēc tam žurnālistes viņam vaicā, ar ko viņš vislabprātāk sarunājas? Uz ko Zelenskis smejoties atbild: “Ar manu sievu, protams!”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zelenskis ar savu sievu Olenu laulības gredzenus mija 2003.gadā. Pāris audzina divus bērnus – 17 gadus veco Oleksandru un 9 gadus veco Kirilu.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI