Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Ar kreiso roku tikai tualetē kaut ko dara”: krišnaīts Uģis Kuģis paskaidro, kāpēc ēdiens jāpasniedz tikai ar labo roku 35

Attiecību konsultants un TV personība Uģis Kuģis atbilstoši krišnaītu tradīcijām drīkst bildēties kopā ar ko vien vēlas, taču viņam atļauts apskauties tikai ar vīriešiem.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Krišnaīts var vien paspiest sievietes roku, taču ne pieskarties pārējam ķermenim: “Viņas jau neko sliktu nedomā, bet tā es apskaujos tikai ar savu sievu, jo es tikai viņai dodu savu enerģiju. Tas ir kaut kas īpašs tikai starp mums. Es vēl drīkstu apskaut savu māti, varbūt kādu vecu tantiņu, vecmāmiņu, bet tā es apskaujos tikai ar savu sievu. Enerģija jāglabā sievai un vienam priekš otra.”

Viņa ticības pārstāvjiem tikpat interesantas attiecības ir arī ar ēdienu. “Tie, kas izdala ēdienu, nekad badu necietīs un būs skaista sieva vai vīrs. Tas vienmēr iedvesmo vairāk man liekas, kā karmu uzlabot vai ko. Tajā momentā, kad izdali ēdienu, tu nedrīksti ar karoti pieskarties šķīvim, jo tad tu paņem to cilvēku enerģiju un ieliec kopējā traukā – tas uzreiz skaitās netīrs ēdiens. Tāpēc ir jāizdala ļoti uzmanīgi. Turklāt tas jādara tikai ar labo roku, jo ar kreiso tikai dibenu tīra,” – realitātes seriālā “Ģimene burkā”, stāsta Uģis.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.