Vladimirs Kļičko.
Vladimirs Kļičko.
Foto: PA PICTURES/SCANPIX/LETA

VIDEO: Bijušais boksa čempions Kļičko piedzīvo nepatīkamus brīžus uz degošas luksusa jahtas 0

Pievieno LA.LV

Nepatīkamus brīžus naktī uz pirmdienu piedzīvojis bijušais pasaules čempions boksā Vladimirs Kļičko no Ukrainas, kurš kopā ar ģimeni un draugiem bija spiests evakuēties no degošas luksusa jahtas.

Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kurām maijā nauda burtiski “pielips”
Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
Kokteilis
Zīmes mājās, kuras mūsu senči nekad neignorēja: kuri priekšmeti brīdina par nepatikšanām 8
Lasīt citas ziņas

Ukraiņu bokseris, kurš karjeru noslēdza 2017.gadā pēc zaudējuma Entonijam Džošua, ar ģimeni un draugiem atpūtās uz jahtas pie Maljorkas krastiem, kad tā aizdegās.

Nelaimē nokļuvošos izglāba Spānijas krasta apsardzes kutera apkalpe un ugunsdzēsēji, evakuējot cilvēkus no degošā peldlīdzekļa un apdzēšot liesmas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā nortādījis Kļičko, neviens nelaimes gadījumā nav cietis.

Patlaban 43 gadus vecais Kļičko pēc karjeras beigām ne tikai bauda atpūtu, bet arī pasniedz mārketinga lekcijas Šveices universitātē, kā arī ir sarakstījis grāmatu, kurā sniedz biznesa padomus.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.