Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA

Autoavārijas dēļ bloķēta satiksme uz Tallinas šosejas 0

Ar jaunāko informāciju papildināts viss teksts

Reklāma
Reklāma
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
Kokteilis
Krievija un “Sņeguračka” – Latvijas pārstāves nacionālais tērps “Miss Universe” skaistumkonkursā izsauc sabiedrības sašutumu
Lasīt citas ziņas

Limbažu novadā uz Tallinas šosejas šodien kravas auto avārijas dēļ bloķēta satiksme abos virzienos, informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse.

Negadījums noticis Viļķenes pagastā. Viens no negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem ir autocisterna.

CITI ŠOBRĪD LASA

Negadījumā cietis viens cilvēks. VUGD preses sekretāre Viktorija Gribuste apastāstīja, ka cietušais ir iespiests automašīnā, tāpēc ugunsdzēsēji mēģina viņu atbrīvot.

No automašīnas cisternas ķīmiskas vielas noplūdes nav, taču nedaudz izlijis automašīnas darbināšanai nepieciešamais dzesēšanas šķidrums, kas operatīvi savākts.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.