Teodors Bļugers

Latvijas hokejistu Teodora Bļugera un Zemgus Girgensona pārstāvētās vienības ceturtdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Bļugers un Pitsburgas “Penguins” viesos ar 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) zaudēja Tampabejas “Lightning”, kas izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas.

Latvijas izlases hokejists šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 23 sekundes, no kurām trīs minūtes un 11 sekundes nospēlētas mazākumā, bet vēl 15 sekundes vairākumā. Uzbrucējs arī izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja desmit no 22 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienā no epizodēm Bļugers glāba savu komandu no vārtu zaudējuma, bloķējot pretinieku metienu.

Mājiniekus pirmā perioda vidū vadībā izvirzīja Mihails Sergačevs, bet Stīvens Stemkoss 13.minūtē pārsvaru dubultoja. Otrā perioda vidū ar aptuveni 30 sekunžu intervālu vārtus guva Jevgēņijs Malkins un Tampabejas spēlētājs Entonijs Sirelli. Noslēdzošajās 20 minūtēs Pitsburgas komandā ar vārtiem izcēlās Džons Marino, bet Ņikita Kučerovs ripu raidīja tukšā pretinieku cietoksnī, panākot 4:2 “Lightning” labā.

Tampabejas komandas vārtos Andrejs Vasiļevskis atvairīja 29 no 31 metiena, tverdams 93,5% raidījumu. Vārtsargs savai komandai vismaz vienu punktu palīdzējis izcīnīt jau 17 mačos pēc kārtas, kas ir “Lightning” kluba rekords.

Bļugers šosezon nav izlaidis nevienu maču, 53 spēlēs gūstot septiņus vārtus un 11 reizes asistējot partneriem, nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +1.

“Sabres” neveiksmes turpinās

Citā spēlē Bufalo “Sabres” mājās ar 3:4 (0:2, 0:0, 3:1, 0:0, 0:1) “bullīšos” zaudēja līgas vājākajai komandai Detroitas “Red Wings”, kas pārtrauca desmit zaudējumu sēriju.

Girgensons laukumā pabija nepilnas 12 minūtes, no kurām divas minūtes un 19 sekundes nospēlētas mazākumā. Uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un dueli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Bufalo komandā vārtus guva Džimijs Vīzijs, Evans Rodrigess un Skots Vilsons. Detroitas komandā pirmos divus vārtus iemeta Dilans Larkins, sešas minūtes līdz spēles beigām Tailers Bertuci izrāva neizšķirtu, bet uzvaras “bullīti” iemeta Andreass Atanasiu.

“Sabres” pēdējās sešās spēlēs piedzīvojusi piecus zaudējumus.

Girgensons šajā sezonā 54 spēlēs nopelnījis 14 (9+5) punktus un negatīvu lietderību -2.

Piektdien “Sabres” tiksies ar Ņujorkas “Rangers”, bet Elvis Merzļikins un Kolumbusas “Blue Jackets” spēkosies ar “Red Wings”.

“Penguins” ar 71 punktu 53 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas ceturtajā vietā, bet “Sabres” ar 54 punktiem 54 dueļos ir 13.pozīcijā.