Agnese Rakovska – “Balss pavēlnieks“ LTV1 – 7%
Agnese Rakovska – “Balss pavēlnieks“ LTV1 – 7%
Publicitātes foto

VIDEO: dziedātāja Rakovska Vecgada vakarā atrod noklīdušu suni, bet viņu šokē benzīntanka darbinieku attieksme 0

Vecgada vakarā Latvijā atpazīstamā dziedātāja Agnese Rakovska savā sociālajā kontā Facebook.com ievietoja video – tajā bija redzama Agnese kopā noklīdušu, nobijušos, liela izmēra suni. Visticamāk, ka suns bija sabijies no vakara uguņošanas, kas daudzviet pilsētā bija dzirdama jau pēcpusdienā un aizbēdzis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Dziedātāja video stāstīja, ka suns atrodas degvielas uzpildes stacijā “Circle K” Ulmaņa gatvē Rīgā un tās darbinieki negrib, ka dzīvnieks te paliek, kamēr tiek atrast viņa saimnieki. Tā kā sunim diemžēl nebija kaklasiksnas un žetona, kas ļautu dzīvnieka mājas atrast ātrāk, likumdošanas kārtībā atradējiem būtu jāsazvana pašvaldības policijai un ekipāžai jāpārbauda dzīvnieka mikročipa numurs, kas ļautu ātrāk atrast suņa saimniekus.

Taču darbinieki dzīvnieku vienkārši izdzina ārā no benzīntanka, precīzāk – pasperot ar kāju, lika dzīvniekam piecelties un iziet ārā, uz ielas. Vēlāk Agnese, jau braucot automašīnā, nofilmēja otru video, kurā pauda savu sašutumu par “Circle K” darbinieku rīcību, it īpaši par “mīlīgo apsargu”, kurš pasperdams ar kāju dzīvnieku izdzina ārā, kad pēc dažām minūtēm sākās liela uguņošana un, visticamāk, suns no bailēm aizmuka nezināmā virzienā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Agnese šīs uzpildes stacijas darbiniekam veltīja skarbus vārdus, un par situāciju un izturēšanos kopumā sacīja: “What the F***!” un novēlēja visiem laimīgo Jauno gadu.

Dažas stundas vēlāk Agnese savā profilā ievietoja informāciju, ka par laimi dzīvnieks ir atradis savus saimniekus.

Agneses video ar noklīdušo dzīvnieku:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.