VIDEO. ES komisārs: “Mums ir pienākums atbalstīt Ukrainu. Kā finansēsim, ja karš turpināsies arī nākamgad?” 56

Eiropas Savienības (ES) budžeta komisārs Johanness Hāns ir pārliecināts, ka ES sniegs Ukrainai nepieciešamo finansiālo atbalstu līdz gada beigām, taču ir lūdzis dalībvalstis 2023. gadā palielināt finansiālo atbalstu, jo “karš, visticamāk, turpināsies”. Ar komisāru sarunājās “Radio Free Europe/Radio Liberty” pārstāvis Rikards Jozviks.

Veselam
Tava asinsgrupa atklāj par tevi vairāk, nekā varētu šķist. Kas raksturīgs cilvēkiem ar katru no asinsgrupām?
Kokteilis
Tās izsūc visu tavu enerģiju: nosauktas visbīstamākās Zodiaka zīmes
RAKSTA REDAKTORS
“Līdz pensijai atlikuši 2 gadi, taču esmu zaudējis darbu.” Ilgmārs cerēja pensionēties priekšlaicīgi, taču ne viss izrādās tik vienkārši
Lasīt citas ziņas

“Šobrīd mēs runājam par 5 miljardiem eiro (5,02 miljardiem ASV dolāru) kā aizdevumu, un mūsu ierosinājums būtu, lai pārējie 3 miljardi eiro būtu kā dotācijas. Šobrīd šo mēs apspriežam. Es esmu pārliecināts, ka mēs varam sniegt šo finansiālo atbalstu,” norāda Hāns.

Vai Ukrainai ar to pietiks?

“Pēc mūsu ukraiņu draugu domām, līdz gada beigām tas ļautu finansēt viņu vajadzības. Taču patiesais jautājums ir par to, kā finansēt Ukrainu, ja karš turpināsies arī nākamajā gadā. Un mums ir jāatbalsta Ukraina, jo Ukraina aizstāv ne tikai sevi, bet arī mūs, mūsu vērtības. Un tāpēc mums ir pienākums viņus atbalstīt,” uzsver komisārs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.