Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs

VIDEO. “Es neredzu tur neko tādu nosodošu!” Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs atklāj, ka sievu meklēs iepazīšanās šovā 21

Dziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs neslēpj – nolēmis piedalīties iepazīšanās šovā “Mīla kemperī”, jo cer, ka varbūt tieši tur viņam izdosies satikt savu sievu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Ikdienā Nikolajs strādā policijā, taču atlikušajā laikā pievēršas mūzikai – kā viņš atzīst – darbošanās šajās jomās viņam ļauj būt balansā pašam ar sevi. “Es esmu kārtīgi audzināts. Daži mūziķi aiziet bohēmā, pārāk daudz tusiņi.. Man viss ir pēc pulksteņa. Disciplīnai ir jābūt!” – viņš saka.

Savā iepazīšanās vīzītkartē mūziķis neslēpj, ka ar šova palīdzību viņš vēlētos atrast sievu – cilvēku, ar ko kopā veidot ģimeni. Par piedalīšanos šovā viņš saka: “Ja es varu iepazīties televīzijas projektā ar cilvēkiem, varbūt arī ar kādu foršu meiteni – es neredzu tur neko tādu nosodošu. Tu, ejot uz projektu, nekad nezini, kas tevi tur sagaidīs. Pastāv arī kāda iespēja, ka tu vari iepazīties, izveidot attiecības un arī varbūt ko vairāk.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.