Foto: LETA

VIDEO: Evija Vēbere atkal pārsteidz – jaunajā videoklipā dziedātāja redzama atkailināta 0

Trešdienā, 27. februārī jaunā mūziķe Evija Vēbere publicējusi videoklipu dziesmai Par Sašaurināšanos, no albuma Sirdsbūt. Šī ir noslēdzošā albuma Sirdsbūt dziesma, bet albums saņēma mūzikas balvu Zelta Mikrofons 2019 kā labākais alternatīvās un indie mūzikas albums. Videoklipā Evija Vēbere atspoguļo divas būtiskākās cilvēka šķautnes, kas sastopas virtuālajā un fiziskajā pasaulē. Turklāt šoreiz viņa patīkami pārsteigusi klausītājus ne vien ar gaumīgo videoklipu, bet arī ar unikālo balss skanējumu.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Evija popularitāti ieguva pēc šķēpu laušanas sociālos tīklos, kad katrs otrais starp mums izjuta vēlmi izteikt savu viedokli par Evijas Vēberes izpildījumu dziesmai “Svētku diena”, kas izskanēja simtgades koncertā krastmalā.

“Mūzikas video stāstā satiekas divas cilvēka personības šķautnes. Virtuālā un fiziskā. Katra no tām ir absolūti neatkarīga un patstāvīga. Šis laikmets mūsu empīriskajai apziņai piešķīris vairākas izteiksmes formas. Virtuālā pasaule ir lieliska iespēja pieņemt dažādus tēlus, veidolus, tāpat arī realizēt dažādas provokācijas. Gribas jautāt, vai mūsu virtuālās provokācijas vienmēr atbilst mūsu reālās personības morāles kompasam? Lai nu kā, šajā stāstā piedzīvojam virtuālās realitātes dominanci. Līdzīgi kā spogulis, tā pagriežas pret mums – pakļaujot, mūsu reālo apziņu dīkstāvei un lēnai pašiznīcībai”, portālam Diena teicis klipa režisors Rihards Gēcis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pērn, decembra izskaņā, tika publicēta Sniedzes Prauliņas un Edgara Šubrovska jaunā dziesma Izoletta, kuru iedziedājusi Evija Vēbere. Šī dziesma savukārt būs dzirdama režisora Andra Gaujas topošajā filmā “Nekas mūs neapturēs”. Tobrīd nežēlīgā kritikā kritušās dziedātājas Evijas Vēberes jauno dziesmu vietnē Youtube noklausījās vairāk nekā 35 tūkstoši cilvēku, un dziesma tika ļoti asi kritizēta.

Ko klausītāji teiks par šo izpildījumu?

Dziesmas Par sašaurināšanos videoklips:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.