Foto: Shutterstock, ekrānuzņēmums. Kolāža – la.lv

VIDEO. Finanšu pasaulē gaidāmas lielas pārmaiņas: astrologs Jānis Bēniķis atklāj, kas notiks 2022.gadā 46

Pievieno LA.LV

Astrologs Jānis Bēniķis, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas” pastāstīja, kāds gaidāms nākošais – 2022. Tīģera gads.

Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Kokteilis
Pētījumā atklātas sešas sieviešu ārējās īpašības, kuras visbiežāk piesaista vīriešu uzmanību 37
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro, ka šajā gadā cilvēkiem ir jābūt kustībā. “Ja mēs pārstāsim kustēties un apstāsimies, tīģeris gribēs mūs pievienot savam pusdienu komplektam”.

Viņš arī uzsver, ka pasaulē vislielākās pārmaiņas gaidāmas tieši finanšu sistēmā, tā mainīsies. “Nopirkt varēs visu, taču digitāli. Pārmaiņas lielas tās viesīs tiem, kas pieturas pie “veco laiku” sistēmas. Būs jāmācās ar to sadzīvot,” – viņš saka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņš paredz, ka mērķus izdosies sasniegt, ja zinās, ko vēlas “nomedīt”. Piemēram, vai tā būs nauda vai veselība. “Tāpēc ir svarīgi medīt vienu medījumu, nevis censties nomedīt daudzus uzreiz,” – saka Jānis.

Viņš arī teic, ka gada sākumā, ziemas periodā, būs viegli iemīlēties, bet gada otrajā pusē – “ņemt stūri savās rokās un “iemīlināt” kādu sevī”.

Vairāk skaties šajā video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.