Artūrs Šilovs
Foto. Scanpix/Brett Carlsen/Getty Images/AFP

VIDEO. FOTO. Neticami! Šilovs atvaira visus 28 Nešvilas “Predators” metienus un “ievelk” Vankūveras “Canucks” Stenlija kausa otrajā kārtā 7

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda izcīnīja uzvaru.

Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 3
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
Viena no šī kara interesantākajām lietām: kā iespējams noslēpt 40-50 tūkstošus cilvēku pie frontes līnijas?

“Canucks” viesos ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Nešvilas “Predators” vienību, tādējādi Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 uzvarēja “Canucks”.

Latvijas vārtsargs tika galā ar 28 pretinieka metieniem, atvairot 100,0% raidījumu.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.