Zemgus Girgensons uzbrukumā.

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien pēc divu maču izlaišanas atgriezās NHL vienības Bufalo “Sabres” sastāvā un izcēlās ar gūtiem vārtiem.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Bufalo viesos ar 2:4 piekāpās Karolīnas “Hurricanes”, piedzīvojot septīto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons priekšpēdējā minūtē guva komandas otros vārtus, kopumā viņš spēlēja 15 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Sabres” Austrumu konferencē atrodas 12. vietā un no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par 15 punktiem, bet līdz sezonas beigām atlikušas 11 spēles. “Hurricanes” ir septītā austrumos.

Tikmēr sestajā vietā Austrumu konferencē atrodas Pitsburgas “Penguins”, kas sestdien ar Teodoru Bļugeru ierindā cieta sagrāvi pret Sentluisas “Blues” – 1:5. Bļugers uz ledus pavadīja 16 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bet lietderība bija negatīva -1.

Rūdolfa “Balcera” pārstāvētā Otavas “Senators” mājās ar 6:2 sagrāva Toronto “Maple Leafs”, latviešu uzbrucējam nopelnot devīto punktu šosezon. Viņš asistēja Magnusam Pājarvi komandas trešo vārtu guvumā spēles 34. minūtē. “Senators” ir pēdējā vietā līgā, bet iepriekšējos divos mačos izcīnītas divas uzvaras pār spēcīgām komandām – Toronto un Sentluisu.