Zemgus Girgensons

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons otrdien NHL spēlē nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu, kurā gan sitieni īsti netika izdarīti, bet Bufalo “Sabres” savā laukumā ar rezultātu 2:5 (1:0, 1:1, 0:4) atzina Floridas “Panthers” pārākumu.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Trešā perioda vidū, kad “Sabres” bija iedzinējos ar 2:4, Girgensons uzreiz pēc iemetiena saķērās ar Maiklu Heiliju. Abi ieņēma kaušanās pozu, ieķeroties pretinieka kreklā, taču tad Girgensons zaudēja līdzsvaru, tomēr tika atpakaļ uz ceļa un gar zemi nogāza jau savu sāncensi. Abi hokejisti dūres tā arī neizvicināja, tomēr cimdus nosvieda un katrs saņēma pa piecām soda minūtēm.

“Sabres” šajā mačā pēc Džefa Skinera Rasmusa Ristolainena metieniem bija vadībā ar 2:1, taču aizvadīja vāju trešo periodu, jo tā pirmajās piecās minūtēs ielaida trīs vārtus, izceļoties Aleksandram Barkovam, Jevgēņijam Dadonovam un Frenkam Vatrano. Spēles beigās Bufalo komanda nomainīja vārtsargu, taču Dadonovs raidīja ripu tukšos mājinieku vārtos.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, zaudēja savā vienīgajā iemetienā, saņēma piecas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs šosezon 32 spēlēs guvis trīs vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.

“Sabres” ar 45 punktiem 35 spēlēs ieņem trešo pozīciju Austrumu konferencē, kamēr “Panthers” ar 32 punktiem 32 mačos ir 14.pozīcijā.