Aktrise Ieva Florence-Vīksne dažādos laikos

VIDEO. Ieva Florence-Vīksne par mūsdienu jūtīgajiem jauniešiem: “Tu nevari pat ne par ko bargāk pajokot…” 43

Aktrise Ieva Florence-Vīksne, viesojoties “STV Pirmā!” raidījumā “Kad viņa satiekas”, pati saka, ka ir sieviete ar krampīti. Sarunas laikā Ieva aicināta dalīties pārdomās par mūsdienu jauniešiem. Viņa neslēpj – viss ir mainījies.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Lasīt citas ziņas

“Katra paaudze ir ļoti atšķirīga. Ja runājam par jauniešiem, ir baigais haoss. Katram ir kaut kas cits – svarīgs ir viss vai svarīgs nav nekas, tāda ir sajūta. Pastāv pārlieku liela pseidojutība, nav nekāda cinisma, ne par ko nevar vairs pajokot, citādāk tiksi iedalīts vienā vai otrā grāvī. Tāpēc man vienmēr ir bail jokot, kad esmu ar jauniešiem.

Es atceros akadēmijas laiku, tur viss bija skarbi. Tagad tu nevari pateikt, ka tu spēlē slikti, jo tas jau būs mobings, tiks aizvainotas jūtas. Agrāk tāda vārda nebija. Man pietrūkst lietu saukšana īstajos vārdos, jo tikai tā mēs varam kaut ko mainīt. Ne vienmēr tas ceļš būs rozēm kaisīts,” pārdomās dalās aktrise.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.