Foto no Masaki privātā arhīva

VIDEO: japānis Masaki Nakagava turpina pārsteigt – sajūsminoši iedziedājis Busuļa dziesmu “Miglas rīts” 2

Pievieno LA.LV

Latvijā jau daudzi paspējuši iemīļot japāņa Masaki Nakagavas daiļradi – puisis, kuram savulaik bijusi izdevība padzīvot Latvijā un kurš aktīvi apgūst latviešu valodu, iedzied Latvijā populāru mākslinieku dziesmas.

RAKSTA REDAKTORS
“1900 eiro un bez apmaksātām virsstundām!” Ierēdne Maija atklāj, kā patiesībā izskatās darbs valsts pārvaldē un kāpēc jaunie izdeg 29
TV24
Zatlers komentē amatpersonu ceļošanas izmaksas: VIP zāle nav nekāda privilēģija vai ekstra!
Steigšus izņem no ledusskapja! Eksperti brīdina par 3 pārtikas produktiem, kas nepanes aukstumu
Lasīt citas ziņas

Arī šoreiz viņš pārsteidzis – absolūti fantastiski iedziedājis vienu no iemīļotākajām pašmāju dziesmām – Intara Busuļa “Miglas rīts”.

Masaki Nakagava laižot klajā šo dziesmu, raksta: “Šī kaverversija man aizņēma daudz laika, un es ilgi gribēju padalīties ar to, tāpēc esmu ļoti priecīgs, ka beidzot tā ir gatava. Ļoti skaisti vārdi un melodija, tie mani ļoti aizkustina!”.

Noklausies:

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.