
VIDEO. “Kā ir, tā jādzīvo!” Knapi pilngadīgs jaunietis Stelpē nosit kaimiņu un safilmē par to video 0
Stelpes ciemā notikusi traģēdija, kas satricinājusi vietējo sabiedrību. Kāds tikko pilngadību sasniegušais jaunietis sociālajos tīklos publicējis šokējošu video, kurā redzams miris vīrietis, un atzinis, ka, iespējams, pats ir vainojams viņa nāvē.
Vietējie un likumsargi jau iepriekš uzskatījuši jaunieti par problemātisku, jo viņš bijis iesaistīts citos vardarbīgos incidentos.
Kā vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”, jaunieša uzņemtais videoklips nonācis sabiedrības uzmanības lokā. Tajā viņš izsaka cinisku komentāru: “Kā ir, tā jādzīvo,” paužot it kā pārsteigumu par notikušo.
Mirušā vīrieša ģimene apgalvo, ka mediķi tika izsaukti krietni par vēlu – kad tie ieradās, vīrietis jau vairāk nekā pusotru stundu bija miris. Policija reaģēja ātri, aizturot videoklipa autoru.
Izmeklēšana turpinās. Mirušā vīrieša tuvinieki stāsta, ka starp upuri un jaunieti pastāvēja ilgstošs konflikts. Jaunietis regulāri izrādīja agresiju, kas liedza vīrietim justies droši pat savās mājās.
Kaimiņi apstiprina, ka jaunieša klātbūtne radīja nemieru visā apkaimē, un viņa “izklaides” bieži bija saistītas ar vardarbību.
Sociālajos tīklos cirkulē arī cits, agrāk uzņemts video, kurā redzams, kā jaunietis uzbrūk citam vīrietim, apliecinot viņa vardarbīgo dabu.
Vairāk skatieties pievienotajā video!