Alija Malota pērn ar “TTT Rīga” komandu kļuva par Latvijas čempioni.
Alija Malota pērn ar “TTT Rīga” komandu kļuva par Latvijas čempioni.
Foto: FIBA Europe

VIDEO: Komandas darbs, – basketbolistes meklē kontaktlēcu 0

Pievieno LA.LV

Amizants starpgadījums pirmdien noticis Austrālijas sieviešu basketbola čempionāta spēlē, kur bija nepieciešama neliela pauze, lai tiktu atrasta bijušās “TTT Rīga” basketbolistes Alijas Malotas pazaudēta kontaklēca.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Malota, kura iepriekšējā sezonā kļuva par Latvijas čempioni, tagad pārstāv Austrālijas klubu Taunsvilas “Fire”. Mačā pret Bendigo “Spirit” komandu viņai kādā epizodē izkrita kontaktlēca, kuru meklēt devās ne tikai viņas komandas biedrenes, bet arī pretinieces un treneris.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jāpiebilst, ka meklēšanas operācija noslēdzās veiksmīgi un basketboliste savu lēcu atrada.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.