VIDEO. Likumsargi atsavina cigaretes un alkoholu bez akcīzes markām un gandrīz 10 000 eiro skaidras naudas 4

Ceturtdien, 10. februārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki reaģējot uz saņemto informāciju un speciālo izmeklēšanas darbību ietvaros neatliekamības kārtā veica kratīšanas trīs dažādas adresēs – personas dzīvesvietā, noliktavā un darbavietā. Veicot minētās kratīšanas, tika atsavinātas 100 pudeles jeb 73 litri alkoholiskie dzērieni bez akcīzes markām, 1370 cigaretes bez akcīzes markām un skaidra nauda – gandrīz 10 000 eiro.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Turiet ciet savu muti!” Veidemane, satraucoties par Maestro, iekuļas publiskā strīdā
Bijušais diplomāts: Savulaik līdzīgu kļūdu pieļāva Raimonds Pauls. Tautā mīlētais komponists nespēja pretoties lielas naudas vilinājumam 91
“Beidzot arī Latvijā tas ir noticis! Nē, garšo pēc plastmasas!” Vietējie gardēži pretrunīgi vērtē revolūciju veikalu plauktos
Lasīt citas ziņas

Notikuma vietā tika aizturēta viena persona – 1962. gadā dzimusi sieviete, kura iepriekš nav sodīta un nebija nonākusi policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas, proti, par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu (ražošanu), uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sievietei piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.