Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Magone pikta – Rīgā jātiekas ar mūziķi Aināru Bumbieri, bet greizsirdīgais Žanis viņu nelaiž vienu 40

Kā liecina ieskats jaunākajā realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” sērijā, kas pie skatītājiem nonāks jau šovakar, dzejnieces Magones Šutovienes un viņas vīra Žaņa starpā attiecības joprojām aizēno greizsirdības jūtas. Vēl vairāk – pēc nesenā starpgadījuma ar dzejnieku no Liepājas, kad Žanim radās aizdomas par iespējamu sievas sānsoli, viņš Magoni vienu pašu viņas radošajās nodarbēs nekur vairs nav gatavs laist – dodas ar bērniem visur līdzi.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Kā zināms, pirms neilga laika dzejniece meklēja kādu pašmāju mūziķi, kurš būtu gatavs viņas rindas pārvērst muzikālā baudījumā. Aicinājumam atsaucies šlāgermūziķis un pasākumu vadītājs Ainārs Bumbieris, ar kuru tapis īpaši sirsnīgs kopdarbs, kuru novērtēt uz ierakstu studiju Rīgā bija aicināti pati dzejas autore. Taču prieku krietni mazināja vīra un bērnu klātbūtne, kuriem tālais ceļš no Gulbenes uz Rīgu nav bijis no vieglajiem un mazuļi savu nepatiku izrādīja kā jau bērni – niķojoties.

“Es biju pikta un ļoti satricināta, jo man līdzi pērās arī Žanis ar visiem bērniem. Es domāju, ka viņam greizsirdības uguns ir aizdegusi sirdi, ka es tur varētu kaut kur kādā brīdī “aizdziedāties” ar citu vīrieti prom no laulības un izšķirties,” – ar nepatiku par radušos situāciju ironizē Magone.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa arī dziesminiekam atklāti sacīs, ka bija domājusi braukt viena, bet Žanis esot pateicis, ka vienu nekur nelaidīšot. “Viņš laikam domā, ka es te ar jums kaut ko.. puiši un svešs dzīvoklis. Greizsirdība vai kaut kas tāds,” dzejniece skaidros Aināram Bumbierim, kurš, lai arī pārsteigts par notiekošo, neslēps, ka ir labi informēts par Magones un viņas vīra attiecību saasinājumiem un ierosinās pagaidīt ierodamies Žani un tikai tad doties tālāk uz ierakstu studiju.

Magone Šutoviene un Ainārs Bumbieris jauno kopdarbu klausītāju vērtējumam sola nodot jau drīzumā. Tāpat atgādinām, ka Magones “kontā” jau ir viens hits – grupas “Bermudu divstūris” dziesma ar šovu zvaigznes leģendāro frāzi “Ne man Gucci, ne man Nike”

Vairāk skaties šajā video:
https://www.youtube.com/watch?v=f9TUM6AM49Q

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.