Publicitātes foto. Kolāža – la.lv

VIDEO. Magones Šutovienes ģimenes drāma turpinās: negaidīti no ārzemēm pārrodas iereibis Žanis un sāk kašķi. Sieva bailēs mūk un zvana policijai 28

Magone Šutoviene “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklājusi, ka ar vīru Žani, kurš pirms pāris mēnešiem devās peļņā uz ārzemēm, attiecībās vis tik gludi neejot.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

Laulāto starpā radusies plaisa, jo Žanim nav pieņemami, ka pie Magones nakšņojis dzejnieks no Liepājas, kamēr TV šova zvaigzne ir pārliecināta – vīram būtu jāsaprot, ka šī tikšanās noritējusi tikai un vienīgi profesionālā gaisotnē un greizsirdības scēnām nav pamata.

Tomēr komunikācija laulāto starpā pārtrūkusi, Žanis nav cēlis klausuli, bet tajos retajos brīžos, kad abi sazvanījušies, sekojušas lamas un skaļa vārdu apmaiņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču jaunākie notikumi Magones dzīvē līdzinās kaislīgai drāmai – Žanis, greizsirdības jūtu vadīts, nolēmis negaidīti atgriezties no ārzemēm un pārsteigt sievu.

“Trakākais, ka man šāda informācija nav dota ne no vienas puses, ka Žanis tagad varētu atbraukt. Es saprotu, ka tās lidmašīnas bija kaut kad aizklapētas, tagad ir tie reisi atvērti. Labi, es tā kā saprotu – drīz tas varētu notikt. Bet nu to, ka tik ātri jau no rīta viņš te man stāv!” – agrā rīta stundā, ieraugot vīru ar čemodānu rokās nākam pāri pagalmam,” saka Magone un ironizē, ka tas bijis baigais “surpraizs” un vīrs visticamāk vēlējies viņas mīļāko izvilkt no skapja vai gultas apakšas.

Tiesa, tālāk abu satikšanās nenotika gluži romantiskā gaisotnē – Žanis tā paairāk esot “uzņēmis uz krūts”, sācis ar sievu skaidroties un pārmest dzejnieka viesošanos, kamēr Magone, iztulkojot vīra teikto kā agresīvu uzbrukumu, metās no viņa bēgt ko kājas nes…

Dramatiskajos notikumos “Avotiņu” sētā iesaistījās pat likumsargi, bet Žanim nakti nācās pārlaist policijas iecirknī.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.