TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

VIDEO. Magonei Šutovienei sirds pilna: “Attāluma attiecības nav labākais, kā dzīvot laulības dzīvi… Svešu nedrīkst, sava nav, paliec gribot!” 41

Vasaras sākumā, šova ceturtās sezonas noslēgumā, Magone Šutoviene pārsteidza skatītājus atklājot, ka ir vīlusies attiecībās ar Žani un tā neesot laulība, par kuru viņa sapņojusi. Taču, nu, gaidot “Slavenības. Bez filtra” jauno sezonu, kas TV ekrānos nonāks jau augusta beigās, Magone atklāj, kādas šobrīd ir attiecības ar vīru.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

“Lauku dzīve vienai pašai sievietei ir smaga, sarežģīta un grūta. Trūkst darba roku, trūkst padoma, trūkst attiecību. Kas tā par dzīvošanu, ja mēs dzīvojam šķirti?

Man viņu vajag, viņa nav. Tiec galā pati! Attāluma attiecības nav labākais, kā dzīvot laulības dzīvi. Svešu nedrīkst, sava nav, paliec gribot. A začem? Priekš kam tas ir vajadzīgs?” – Magone ir atklāta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņa uzsver, ka dzīvojot laukos bez vīrieša, ir nedrošības sajūta. “Ko es iešu – ar lāpstu kauties, ja man kāds te atnāks? Ir tā baiļu sajūta. Reizēm nav padoma veču lietās.

Izspēra pērkons elektrību, es taču nelīdīšu pie “korķiem”. Ir grūti, mīļie cilvēki. Es neieteiktu tādas attiecības… It kā laulībā, bet vienlaikus šķirti – tas ir ļoti sāpīgi un neveselīgi,” – viņa saka.

Taču atklāj, ka pagaidām gan tā abi ar Žani dzīvojot, jo ir mazi bērni, kuriem vajag abus vecākus.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.