Mākslīgā skaistuma "dieviete" Viktorija Vailda no Latvijas

VIDEO. Mākslīgā skaistuma “dievietes” Viktorijas Vaildas mīļotais atklāj, cik samaksājis par viņas operācijām 0

Viktorija Vailda noteikti ir latviete, kura ieguvusi pasaules atpazīstamību sava izskata dēļ. Dēvēta arī par mākslīgā skaistuma dievieti. Jaunajā TV šovā “Iečeko slavenību” vadītājs un aktieris Andris Bulis saticis Viktoriju un viņas mīļoto vīrieti, kurš neslēpj – ir šo operāciju sponsors.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Vairākās intervijās pirms laika Viktorija jau atklājusi, ka savus pirmos uzlabojumus sākusi tieši ar krūšu operāciju, tomēr tagad viņai neesot lielākais izmērs, kāds bijis. Savulaik sarunā ar Ievu Adamss, viņa stāstīja: “Man bija lieli, gandrīz 2000 mililitri, bet tagad diemžēl ir tikai 1300.”

Vairākās intervijās viņa atklājusi, ka pēcpusē viņai neesot mākslīgo implantu, kā daudzi domā, bet gan tauki no viņas pašas ķermeņa, tāpēc tas “neskaitoties”. Viņa neuzskata, ka būtu “atkarīga” no plastiskajām operācijām, taču ar skaistuma injekcijām gan aizrauties viņai patīkot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tagad, šovā “Iečeko slavenību”, Andris Bulis vēlas tomēr zināt, cik šie visi uzlabojumi kopumā ir izmaksājuši. Viktorijas dzīvesbiedrs teic, ka iepazinies ar Viktoriju un šīs operācijas bijušas kā dāvanas. “Kādi pieci, seši tūkstoši uzreiz bija, jā,” – vīrietis neslēpj.

Tomēr viņš atzīst, ka kopējā summa par Viktorijas pārvērtībām varētu svārstīties no 100 līdz 150 tūkstošiem eiro: “Dārgi tas ir… Jā, bet tas nav tā, ka visu uzreiz, tad tu tā nejūties…”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI