Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare

VIDEO. “Man liekas, ka tie ir slimi cilvēki!” – radio personība Baiba Sipeniece-Gavare pēc pārgājiena Zviedrijā neslēpj savas emocijas 66

TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare raidījumā “Pats krējumiņš” ļāva ielūkoties kāda TV projekta aizkulisēs, kas līdz skatītājiem nokļūs vien nākamgad. Uz šo “pasākumu” viņu pierunāja kolēģe Kristīne Garklāva. TV šova ideja bija vienkārša – savākt vienā kompānijā dažādu profesiju cilvēkus un visiem kopā noiet slaveno “Karaļa taku” jeb “King’s Trail” Zviedrijā.

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Šī taka ir 120 km gara un atrodas pilnīgā “nekurienē”. Baiba neslēpj, ka kompānijā, kas filmējās, viņa izrādījās visvecākā: “Man ir 53 gadi! Un es ar lielu pietāti izturos pret nopietnām lietām, jo labi apzinos – ir kaut kādas lietas, ko es varu un tādas, ko es nevaru.”

Baiba atceras, ka tad, kad Kristīne Garklāva viņai piezvanījusi un piedāvājusi doties šajā pārgājienā, viņa bija nesen atgriezusies no atvaļinājuma un nebija vēl “īsti realitātē”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Man zvanīja Kristīne un piedāvāja doties pārgājienā. Es nesen atgriezusies no atvaļinājuma un vēl neesmu realitātē… Dzirdu tikai pārgājiens, Zviedrija.

Domāju – redz, cik forši – kaut kur iesim, sēdēsim pie ugunskura un spēlēsim ģitāru. Bet visu to pārējo es nedzirdu…

Pie tam, es biju pilnīgi pārliecināta, ka radio mani nelaidīs, jo es biju savu atvaļinājumu notrallinājusi ar uzviju. Bet viņi man saka – mēs visu sarunājām ar radio. Un es ierakstu to “karaļa taka” google un saprotu: “Ak, Dievs! Uz ko es esmu parakstījusies?”. Jo tur jau pie apraksta rakstīts, ka pārgājiens ir “grūts”, bet es jau redzu – tur ir akmeņi, kalni, viss tas, kas man nepatīk! Man patīk Grieķija, salas, kādi akmeņi!” – atceras Baiba.

Viņa atzīst, ka sākumā kritusi panikā. Devusies pie savas trenerītes un stāstījusi, kas viņu sagaida, trakumā skrējusi pa veikaliem un pirkusi termozeķes, pārgājienu zābakus un termoveļu.

Tagad, kad 120 km garais piedzīvojums ir aiz muguras, Baiba saka: “Es gribu pateikt tiem cilvēkiem, kas tur iet pa tām takām un saka, ka viņiem tur patīk – man liekas, ka tie ir slimi cilvēki! Nu pasaulē ir daudz skaistu vietu! Kad viņi man tur nāca pretī, man gribējās viņiem paprasīt – vai es varu jums kaut kā palīdzēt?” – smejas Sipeniece-Gavare.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.