Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. “Man te ļoti patīk!” meitenīte no Ukrainas nepilna gada laikā iemācās latviešu valodu un ir labāko skolnieku vidū 60

Nepilna gada laikā astoņgadīgā Zlata no Ukrainas, kura mācās Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolā, ir apguvusi latviešu valodu tādā līmenī, ka saprot visu un arī runā vienkāršos teikumos. Turklāt ar savu neatlaidību ir kļuvusi par vienu no labākajām skolniecēm skolā, teikts LTV Ziņu dienesta veidotajā sižetā.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

“Man patīk, kā pret mani attiecas. Neviens mani neapvaino, ar visiem es varu spēlēties. Man te ļoti patīk! Es vienkārši mācījos, atkārtoju vārdus, es tos pierakstīju, pēc tam mājās atkārtoju, tā es sapratu un sāku sarunāties latviski,” – TV kamerās stāsta mazā skolniecīte.

Viņa gan neslēpj, ka pirmajā skolas dienā bija ļoti satraukta – par to, ka kaut ko nesapratīs. Taču tagad ir skaidrs – uztraukumam nebija ne mazākā pamata, jo šobrīd Zlata ir arī viens no labākajām skolniecēm šajā skolā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zlatas skolotāja Liene Kaltniece stāsta, ka nepilna gada laikā meitene ir tekoši apguvusi latviešu valodu un visu saprot. Tāpat viņa esot ļoti gudra matemātikā, un dzied arī korī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.