Igors Rajevs.
Igors Rajevs.
Foto: LETA

VIDEO. Mednieks vai makšķernieks? Kādam atpūtas veidam priekšroku dod militārais analītiķis Igors Rajevs? 0

TV24 speciālizlaidumā plkst. 19:00 darbadienu vakaros kopš Krievijas karaspēks iebruka Ukrainā, militārais analītiķis, Latvijas NBS komandieris Igors Rajevs atbild uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem skaidro situāciju Ukrainā, esot tiešraidē. Šoreiz kāda skatītāja zvanīja un uzdeva citādu jautājumu – viņa vaicāja – kā viņš atpūšas?

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim? 42
Lasīt citas ziņas

Smaidot militārais analītiķis atzīstas, ka pēdējo divu mēnešu laikā viņam patiešām nav sanācis laika atpūsties.

“Ja mazā meitiņa naktī atļauj man mierīgi gulēt, tas jau ir labi,” – viņš skaidro un saka, ka vislabākais veids, kā atpūsties, ir kaut kur doties kopā ar ģimeni un vienkārši pavadīt laiku visiem kopā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ne mednieks, ne makšķernieks es neesmu. Man nav tās pacietības stundām ilgi gaidīt, lai noķertu mazu zivtiņu,” – viņš smejas un atzīst, ka viņu vairāk interesē rezultāts, nevis process.

SAISTĪTIE RAKSTI