Šovmenis Renārs Zeltiņš dažādos laikos

VIDEO. “Mēs esam tie, kas vienmēr atgriežas mājās…”. Renārs Zeltiņš ar sievu ir kaislīgi ceļotāji, bet par savu zemi sauc tikai Latviju 5

TV šova “Kad viņas satiekas” vadītāja Madara Biedriņa, gaidot Ziemassvētkus, viesojās pie Zeltiņu pāra – šovmeņa Renāra Zeltiņa un viņa mīļotās sievas Ievas Kohas-Zeltiņas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Pāris stāstīja, kādas svētku tradīcijas ir iecienītas viņu ģimenē un kopā ar Madaru pagatavoja pīles krūtiņu ar dzērvenēm un krāsnī ceptiem kartupeļiem garšvielu mērcē.

Ieva atklāja, ka viņai šķiet, ka kopš viņi ar Renāru ir precējušies, viņam Ziemassvētki tagad ir citādi, jo Ievas ģimenē jau izsenis šos svētkus svin ievērojot visdažādākās tradīcijas. Viņa atzīst – bērnībā viņai patikusi “kņada virtuvē” un visur citur, gaidot šos skaistos svētkus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gan Renārs, gan Ieva ir aktīvi soctīkla “Instagram” lietotāji un, iespējams, dažiem varētu šķist, ka visa viņu privātā dzīve ir “kā uz paplātes”. Renārs teic, ka patiesībā ir pateicīgs tam, ka ir iespēja tik publiski darboties šajā vietnē, jo tas sniedz iespēju arī papildus nopelnīt. Viņi abi atzīst, ka ir publiski cilvēki un viņiem tas sagādā prieku.

Kā vienu no saviem kopīgajiem hobijiem viņi min ceļošanu. Madara vaicā, kura ir tā valsts, kurā viņi abi varbūt gribētu tomēr dzīvot pastāvīgi?

“Mēs esam kaislīgi ceļotāji. Bet mēs esam tie, kas aizbrauc, atpūšas un vienmēr atgriežas mājās,” – saka Renārs.

“Mēs ienākam mājās un saprotam – jā, te tas viss ir – savs dzīvoklis, sava gulta, sava smarža, mēs esam mājās, Latvijā…” – tā Renārs.

Vēlot priecīgus un gaišus Ziemassvētkus Renārs Zeltiņš aicina: “Atbrīvot prātus. Novilkt maskas – ne burtiski! Būt patiesākiem, būt labsirdīgākiem. Pateikt otram uzslavu, reizēm kautrējamies otram pateikt – cik tu esi skaists un labs! To vajag darīt vairāk. Laiks ir neapstādināms!”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.