Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Tas ir šausmīgi, ja cilvēks savā valstī nevar būt brīvs!”: krišnaīts Uģis Kuģis dod pajumti vīrietim no Krievijas, kurš bēg no mobilizācijas 75

Draudīgie notikumi kaimiņvalstī un karš Ukrainā nu ir pienākuši pavisam tuvu krišnaīta Uģa Kuģa ģimenei – viņi dod naktsmājas, sirds siltumu un ceļamaizi ticības brālim no Krievijas, kurš, baidoties no mobilizācijas, pametis mājas, sievu un bērnu un caur Rīgu dodas pie krustmātes uz Vāciju.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Klausoties bēgļa piedzīvotajā, Uģis aizdomājas par savu rīcību līdzīgā situācijā. Savās pārdomās viņš dalās arī ar kanāla 360TV raidījuma “Ģimene burkā” skatītājiem: “Krievijā ir ļoti daudz krišnaītu, un vairums no viņiem neatbalsta karu Ukrainā. Mēs vispār esam pret jebkādu vardarbību! Tas ir šausmīgi, ja cilvēks savā valstī nevar būt brīvs – nevar paust savus uzskatus, nevar pamest valsti.

Es pat negribu domāt, kā būtu, ja man tagad tā vajadzētu visu pamest, ar to, kas ietilpst divās nelielās somās…
CITI ŠOBRĪD LASA

Viņam līdzi ir daži krekliņi un divas apakšbikses. Un viss! Šādas situācijas liek aizdomāties arī par vērtībām. Cik nenozīmīgas ir materiālās lietas! Ka, piemēram, mājai Mārupē, kurā tu dzīvo uz paņemta kredīta, vairs nav nekādas nozīmes… Nozīme ir tam, ka tev ir ģimene, draugi, kas ir gatavi tevi atbalstīt, ka pats esi pietiekami organizēts un apķērīgs.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.