Foto: Shutterstock

VIDEO. Nav brīnums, ka stirnu te vairs nav! Jēkabpils pusē 800 metrus no dzīvojamās mājas gaišā dienas laikā laiskojas vilki 48

Mednieks un tālšaušanas entuziasts Jānis Saulītis sociālajā vietnē Facebook dalījies ar video, kurā ar dronu izdevies nofilmēt vilku vien 800 metru attālumā no dzīvojamās mājas. Video redzams, ka vilks jūtas brīvi un laiskojas siltajā marta saulītē. Ar dronu izdevās nofilmēt vienu vilku, bet tuvumā bija vēl, vēsta Medibam.lv.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Gaišā dienas laikā, 800 metru attālumā no dzīvojamās mājas, laiskojas vilki. Aculiecinieka video

“Pēc liela pārtraukuma nolēmu atbraukt uz meža māju, un pamanīju, ka vairs nav nevienas stirnas. Vietās, kur parasti tās bija vismaz divas, vairs nebija nevienas ne no rīta, ne vakarā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bija aizdomas, ka vainīgi vilki, jo mūsu rajonā – Jēkabpils pusē – ir apzinātas četras vilku migas, kur normālos apstākļos tām nav iespējams tikt klāt. Agrāk vēl bija iespēja lenkt, taču šobrīd vilku nomedīšanas limits tiek izsmelts jau līdz pirmā sniega uzsnigšanai.

Nolēmu, ka jāņem drons un jāmeklē pazudušās stirnas. Rezultātā pamanīju divus vilkus, kas netraucēti laiskojās marta saulītē. Piefiksēju tos vien 800 metru attālumā no savas mājas, turklāt to miga ir trīs kilometru attālumā.

Vilku ne vien apkārtnē, bet kopumā ir ļoti daudz, un ko ar to visu darīt, nav ne jausmas. Tepat netālu, Jēkabpils rajonā, pirms mēneša apdzīvota ciemata apkārtnē, lauku mājā tika piedzīvots kārtējais vilku uzbrukums, un sētā tika nokosts suns,” komentē mednieks Jānis Saulītis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.