VIDEO. Parīzes olimpisko spēļu kuriozs: ne visi varoņi valkā apmetņus, daži valkā stilīgas peldbikses 11

Svētdien Parīzes olimpiskajās spēlēs sieviešu 100 m brasa distancē pieredzēts kāds kuriozs, kad kāds vīrietis no pūļa, tērpies krāsainās peldbiksēs, ienira baseinā, lai no tā izņemtu balto objektu, kas traucēja dalībniecēm startēt.

Reklāma
Reklāma
“Baisi izkāmējusi, pārgurusi, nošņurkusi nelaimes čupiņa!” mammas dalās pieredzē, kādā stāvoklī bērni atbraukuši no Dziesmu svētkiem 163
Kokteilis
Burvīgi pēc dabas! Tie, kas dzimuši šajos datumos, viegli iegūst to, ko vēlas
Veselam
Centies zaudēt svaru, bet nesanāk? Iespējams, tavam organismam trūkst šo 6 vitamīnu, kas var būtiski ietekmēt vielmaiņas darbību
Lasīt citas ziņas

Peldētājas pirms piektās (pēdējās) peldēšanas disciplīnas bija gatavas startam, kad pēkšņi atkāpās no baseina.

Tas lika pūlim un “Eurosport” komentētājiem prātot, kas noticis. Ātri vien tika norādīts, ka baseinā peld balts objekts. Sekoja vēl lielāks apjukums. Viens no komentētājiem norādīja, ka tā varētu būt papīra lidmašīna, kas no pūļa ielidojusi baseinā. Lai sacensības varētu sākties, bija jānoskaidro objekta izcelsme.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nez no kurienes, lai glābtu situāciju, iznira vīrietis krāsainās peldbiksēs. Viņš ielēca ūdenī, kamēr peldētājas viņu vēroja, pēc tam varonīgi sniedzās pēc baltā objekta, kas, kā izrādījās, bija peldcepure.

“Viņa olimpiskais brīdis,” “Eurosport” komentētājs iesmējās, kad vīrietis peldēja atpakaļ un izkāpa no baseina pūļa aplausu pavadībā.

Otrs komentētājs piebilda: “Es ceru, ka viņš tagad saņems bezmaksas ieejas biļeti uz visu atlikušo nedēļu!”

Kā tika spriests, baltā cepure piederējusi ASV komandas pārstāvei Emmai Vēberei, kura piedalījusies iepriekšējā kārtā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.