VIDEO. Pensionāram izveidojusies sirdi sildoša draudzība ar lapsu, kuru viņš izārstēja no slimības 36

69 gadus vecais Bobs Danlops savvaļas dzīvnieku kamerās, kuras viņš bija uzstādījis netālu no savas mājas Litlportā, Lielbritānijā, pamanīja lapsu, kurai uz astes ir izveidojies kašķis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Lasīt citas ziņas

Danlopa kungs pamazām noskaidroja, kur dzīvnieks dzīvo, un sāka ārstēt lapsu, barojot viņai maizi, kuram pievienoja homeopātisku līdzekli.

Viņu sirdi sildošā draudzība uzplauka, kad jaunā lapsiņa sāka sveicināt Danlopa kungu viņa ikdienas pastaigās pa mežu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai arī Danlopa kungam šī draudzība ir svarīga, viņš apzinās, ka lapsai jāatgriežas atpakaļ savā ierastajā vidē, tāpēc viņš palēnām samazina ciemošanos pie lapsas un tās barošanu.

Danlopa kunga uzņemtajos video jaunā lapsiņa, mīļi iesaukta par Foksas kundzi, redzama vārtāmies pa zemi un mīļi kožam Danlopa kunga biksēs, lai pievērstu viņa uzmanību. Lapsa mēdzot arī sveicina Danlopa kungu, kad viņš tuvojas, aiz prieka kliedzot.

Slimo lapsu vīrietis pirmoreiz pamanīja aizvadītā gada decembrī. Viņš vēlējies tai palīdzēt, tāpēc lūdza padomu Nacionālajai lapsu labklājības biedrībā, kas Danlopa kungam nosūtīja homeopātisko līdzekli lapsas ārstēšanai.

Danlopa kungs, kurš dzīvo kopā ar savu sievu Sjū, gandrīz katru dienu apmeklē lapsu, lai sekotu viņas izveseļošanās progresam.

“Dienā, kad es pirmo reizi noliku ēdienu un viņa parādīja savu vēderiņu, tas bija vienkārši brīnišķīgi,” atminas viņš.

“Es zinu, kādā brīdī man būs jāapstājas un jāļauj viņai dzīvot. Es domāju, ka viņa bija tikai vientuļš dzīvnieks, kurš bija slims, tagad ir atveseļojies un izrāda savu atzinību,” piebilst Danlopa kungs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.