VIDEO. Puspliks narkotiku tirgotājs lec pāri māju sētām un bēg no policijas 3

Šajā policijas drona uzņemtajā video iemūžināts brīdis, kad policija Mančestrā aiztur puspliku aizdomās turēto narkotiku tirgotāju pēc tam, kad viņš, piesedzies vien mājas halātā, bēga no policijas un lēca pāri kaimiņu sētām.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Video redzams, kā vīrietis izskrien pa sētas durvīm, ģērbies sarkanā halātā un baltos sporta apavos, kas nespēj noslēpt vīrieša mantību, kamēr viņš cenšas pārlekt pāri kaimiņu sētām.

Pēc tam, kad vīrietis bija izskrējis cauri vairākiem kaimiņu dārziem, policisti viņu nogāza gar zemi un arestēja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizturēšana notika Mančestras policijas slepenās operācijas ietvaros, lai apkarotu narkotiku tirdzniecību Mančestras pilsētas centrā.

Operācijas rezultātā 300 policisti arestēja 22 vīriešus un divas sievietes vecumā no 18 līdz 45 gadiem saistībā ar A klases narkotiku piegādi un konfiscēja gandrīz 10 000 sterliņu mārciņu, kā arī mobilos tālruņus un nelegālo vielu somas.

Lielās Mančestras policija sešus mēnešus strādāja ar Ziemeļrietumu reģionālo organizētās noziedzības nodaļu, lai apkarotu nelegālo narkotiku piegādi Mančestras centrā, un sadarbojās ar vietējiem iedzīvotājiem.

Detektīvs seržants Mets Donelijs no operācijas “Vulcan” sacīja: “Šī bija milzīga operācija, kurā piedalījās gandrīz 300 virsnieku no visiem spēkiem, dažādas slepenas taktikas un speciālistu resursi no visa reģiona. Mēs zinām, cik dziļi narkotiku tirdzniecība ietekmē mūsu kopienas, vardarbību un izvirtību, ko tā rada, tāpēc esam uzsākuši tik lielu operāciju, lai to novērstu. Šorīt arestējot 24 cilvēkus, varu droši teikt, ka esam izjaukuši vairākas dažādas apgabalu līnijas un vietējos narkotiku tīklus. Taču mēs nebūsim pašapmierināti, un tam vajadzētu būt brīdinājumam ikvienam, kurš uzskata, ka noziedzīga darbība mūsu pilsētā ir apsveicama.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.