Baiba Sipeniece – Gavare.
Baiba Sipeniece – Gavare.
Foto: Lauris Vīksne

VIDEO. Radio un TV personība Baiba Sipeniece – Gavare atpūšas Austrijā: “Te patlaban viss mierīgi, par koronu neviens nerunā…” 0

Baiba Sipeniece – Gavare ir viena no skatītāju iemīļotākajām TV un radio personībām un viņa šobrīd izbauda savu atvaļinājumu un atrodas Austrijā, kopā ar ģimeni, kur viņi slēpo vienā no slēpošanas kūrortiem.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Baiba par to video sveicienā paziņoja pati, ierakstot īsu video un ievietojot to sociālajā vietnē Instagram. Pirmajā viņas publicētajā video Baiba pastāstīja, ka pēc 21 nospēlētas stāvizrādes viņa jūtoties nopelnījusi atpūsties kalnos. “Te patlaban viss mierīgi, par koronu (koronavīrusu “Covid – 19” – red.) neviens nerunā, un ceru, kad atbraukšu atkal mājās, arī neviens par to nerunās,” – video pauda Sipeniece – Gavare.

View this post on Instagram

Te sniegs un prieks pa pilnam!??⛷? Ievilkšu elpu uuuuun tad atkal aiiizzzziet!

A post shared by Baiba Sipeniece-Gavare (@baiba.sipeniecegavare) on

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā zināms, šīs nedēļas sākumā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs lūdza izvērtēt braucienu nepieciešamību uz vīrusu skartajām valstīm, tostarp Austriju.

Dažas dienas vēlāk Baibas Instagram kontā parādījās jauns video, kur viņa pateicās cilvēkiem, kas uztraucas par viņas veselību un drošību.

Pie jaunā video viņa pierakstījusi šādu tekstu: “Sveiciens visiem !Ar šo videopaziņojumu gribu informēt un arī nodot sveicienus tiem,kuri tur rūpi par mums Alpu galotnēs. Ar mums pagaidām viss kārtībā, ievērojam noteikumus un ieteikumus. Svētdien plānojam atgriezties Latvijā, tad uzreiz rīkosimies kā likuma paklausīgi cilvēki, proti analīzes, ārsta apmeklējums un karantīna, ja būs nepieciešamība. Rīkosimies pēc instrukcijas un sirdsapziņas! Visiem labu veselību, savaldību un mieru!”

Reklāma
Reklāma

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.