Foto: Aiga Rēdmane

VIDEO. Reperis Arstarulsmirus jeb Gustavo par attiecībām ar savu mīļoto Mairu: “Vienā brīdī mums slēdzītis nomainījās” 19

Raidījumā “Kad viņas satiekas” viesojas mūziķis Arstarulsmirus jeb Gustavo. Sarunas laikā viņš atklāti runā par savām attiecībām ar draudzeni Mairu – mūziķis atklāj, kādas mīlestības izpausmes viņš labprāt saņem un kā viņš pats izrāda savas jūtas.

Reklāma
Reklāma
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Pēc ilgākas muzikālas pauzes šajā gadā uz skatuves aktīvi ir atgriezies reperis Gustavo, kurš paguvis izveidot krietnu pulciņu sadarbību un oriģināldarbus, kuriem dziedāt līdzi. Šī gada vasaras sākumā, viņš viesojās sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur atklāti plašākai publikai vēstīja par savām attiecībām ar mīļoto Mairu.

Gustavo intervijas laikā neslēpj, ka arī esot attiecībās viņam ir nepieciešama sava telpas un laiks vienatnē, lai atjaunoto savu enerģiju.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Respektīvi man vajag daudz privātās telpas un laika, jo tas būtībā ir vienīgais paņēmiens, ko esmu novērojis kā man atjaunojas enerģija.”

Viņš atzīst, ka mīlestību pret kādu izrāda ar pieskārieniem, bet tas esot pārējoši un laikam ejot var mainīties.

Kādus vēl mīlestības izrādīšanas paņēmienus izmanto Gustavo, skaties video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.