VIDEO. Rīga ZOO speciālistu vadībā Baltijas jūrā devusies pelēko roņu mātīte Pūciņa 1

Janvāra nogalē Rīga ZOO speciālistu vadībā Baltijas jūrā devās pelēko roņu mātīte Pūciņa. Viņa kā novārdzis mazulis pērnā gada 26. martā tika atrasta Jaundubultu pludmalē. Tobrīd ronēna svars bija 14 kilogrami – tikai nedaudz vairāk nekā piedzimstot, vēsta ieraksts Rīgas Zoodārza “Facebook” lapā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Kokteilis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33
Lasīt citas ziņas

Vājo dzīvnieku ar acs traumu Dabas aizsardzības pārvaldes inspektori nogādāja Rīga ZOO veterinārārstu aprūpē. Pēc ilgstošas ārstēšanās slimību izdevās uzveikt un dzīvnieks, pateicoties zoodārza speciālistu rūpēm, saglabāja pilnvērtīgu redzi, taču diemžēl tādēļ palēninājās tā augšanas temps un ronene nepieņēmās svarā tik strauji kā plānots.

Teju 10 mēnešus Pūciņa pavadīja Rīga ZOO veterinārārstu aprūpē, bet nu sasniegusi patstāvīgai dzīvei nepieciešamo svaru. Balstoties uz Lietuvas jūras muzeja speciālistu pozitīvu pieredzi un konsultācijām par roņu laišanu jūrā ziemas periodā, tika pieņemts lēmums dot tai iespēju turpmāko dzīvi pavadīt Baltijas jūras klajumos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.