Dziedātāja Samanta Tīna.
Dziedātāja Samanta Tīna.
Publicitātes foto

VIDEO. Samantas Tīnas jaunajā mūzikas klipā īsos bruncīšos nofilmējas Katrīne Sauliete un Indra Salceviča 0

Pievieno LA.LV

Pašmāju dziedātāja Samanta Tīna nākusi klajā ar jaunu videoklipu dziesmai “I Got The Power”. Mūzikas klipā nofilmējušās arī divas citas sabiedrībā atpazīstamas sievietes – “Instagram” zvaigzne, uzņēmēja Katrīne Sauliete un stiliste, kustības “Body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča.

Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Zelenskis devis 40 dienas, lai Putins izbeigtu karu: viņš pastāsta, ko ieplānojis šī mēneša laikā veikt Krievijā
Kokteilis
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
Lasīt citas ziņas

Klipā īsos bruncīšos un dziļos dekoltē redzama kā Katrīne, tā Indra, spēlējot tenisu, bet Samanta Tīna klipā “atveidojusi” tiesneša lomu.

Noskaties:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.