VIDEO. Spēlēdamies ar draugiem, zēns paslēpjas kravas konteinerā un pēc vairākām dienām attopas citā valstī 6

Kāds 15 gadus vecs zēns netīšam no Bangladešas aizceļoja uz Malaiziju pēc tam, kad, spēlējot paslēpes ar draugiem, viņš paslēpās kravas konteinerā un aizmiga.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Konteiners atstāja Bangladešu 11. janvārī. Malaizijas ostas darbinieki un policija viņu atrada Portklangā gandrīz nedēļu vēlāk, 17. janvārī, izsalkušu, dehidrējušos un novārgušu.

Zēns, kas vēlāk tika identificēts kā Fahims, tika atrasts pēc tam, kad kāds no ostas darbiniekiem sadzirdēja klauvējošus trokšņus, kas atskanējuši no viena no tiko atgādātajiem konteineriem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sociālajos tīklos publicējatos kadros redzams brīdis, kad ostas darbinieki un tiesībsargājošās iestādes atver konteineru, no kura iznāk dezorientēts un novārdzis zēns.

Fahims tika nogādāts netālu esošajā Tengku Ampuan Rahimah slimnīcā, lai atkoptos pēc piespiedu kārtā nedēļu ilgas gavēšanas, kā rezultātā zēnam bija drudzis.

Varas iestādes sākotnēji baidījušās, ka Fahims ir cilvēku tirdzniecības upuris, taču pēc izmeklēšanas noskaidrojās lietas patiesie apstākļi – zēns ar draugiem spēlējis paslēpes, neapdomīgi nolēmis paslēpties vienā no kravas konteineriem un aizmidzis.

Malaizijas iekšlietu ministrs norādījis, ka Fahima lieta ir nodota imigrācijas dienestam, lai viņu pēc iespējas ātrāk varētu aizgādāt atpakaļ mājās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.