“Barcelona” futbolists Luiss Svaress priecājas par gūtajiem vārtiem “El Clasico” mačā pret Madrides “Real”.

Divus vārtus gūstot urugvajietim Luisam Svaresam, “Barcelona” komanda trešdien Spānijas Karaļa kausa pusfināla atbildes spēlē viesos ar 3:0 (0:0) pārspēja savu principiālo pretinieci Madrides “Real”, iekļūstot turnīra finālā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Pirmā spēle Barselonā noslēdzās neizšķirti 1:1, tādējādi katalāņu vienība divu maču summā svinēja uzvaru ar rezultātu 4:1.

Trešdien par “El Clasico” dēvētajā derbijā pirmie vārti tika gūti spēles 50.minūtē, kad pēc Usmana Dembelē piespēles Svaress no soda laukuma raidīja bumbu tīklā. Otro reizi mājinieki kapitulēja 69.minūtē, kad pēc vēl vienas Dembelē piespēles Svaresam bumbu savos vārtos ieraidīja Rafaels Varāns.

Savukārt trešie vārti tika gūti četras minūtes vēlāk, kad Svaress realizēja paša nopelnīto 11 metru soda sitienu. Svaress keiloru Navasu pārspēja ar tā dēvēto Antonīna Panenkas sitienu, proti, bumbu ar vieglu pieskārienu raidīja vārtiem pa vidu. Čehs Panenaka bija pirmais, kas šādā veidā sita “pendeli”, to paveicot 1976.gada Eiropas čempionātā.

“Otrajā puslaikā bijām pārāki, bet pirmajā nedemonstrējām savu labāko sniegumu. Pretiniekiem bija labākas iespējas. Svaresa statistika “Barcelona” komandā ir neticama, viņš izšķir maču rezultātus,” pēc spēles teica “Barcelona” komandas galvenais treneris Ernesto Valverde.

“Esam sarūgtināti, jo gribējām spēlēt finālā. Ielikām daudz šajā turnīrā,” secināja “Real” stūrmanis Santjago Solari.

“Barcelona” savu pretinieci uzzinās šovakar, kad “Valencia” savā laukumā uzņems Seviljas “Real Betis”. Abu komandu pirmajā pusfinālā tika fiksēts neizšķirts 2:2.

Fināls notiks 25.maijā “Rel Betis” stadionā.

Ar 30 trofejām “Barcelona” ir titulētākā Karaļa kausa komanda.