Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare

FOTO, VIDEO. TV personība Baiba Sipeniece-Gavare ielēkusi Daugavā 56

25. aprīlī TV šovā “Balss maskā” atmaskošanu piedzīvoja Planētas maska, kura noslēdzošajā vakarā izpildīja šūpuļdziesmu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”. Kā izrādījās, zem maskas slēpās radio “Star FM” ētera personība un TV3 raidījuma “900 sekundes” laika ziņu moderators Māris Grigalis.

Reklāma
Reklāma
“Es tikko paķēru šoku “Maximā”! Tikko vēl bija 30 centi!” Pircēju nepatīkami pārsteigušas cenas populārajā veikalā
Skandāls Krievijas televīzijā: Skabejeva krīt histērijā, kad viens no ekspertiem tiešraidē atklāj patiesību par notikumiem Ukrainā
Īstas miegamices! Trīs zodiaka zīmes, kurām no rītiem patīk pagulēt ilgāk
Lasīt citas ziņas

Precīza minējumā, ka, visticamāk, aiz maskas slēpjas Māris, bija dziedātāja Samanta Tīna, ko gan stipri apšaubīja Baiba Sipeniece-Gavare, kura teica: “Ja tas ir Grigalis, es stāvus ielekšu Daugavā, jo es ar Grigali katru rītu satiekos! Ja tas būs viņš, es tiešām ielekšu!”.

Māris Grigalis šovā “Balss maskā” izpilda dziesmu “Sēž uz sliekšņa pasaciņa”:

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad Māris Grigalis noņēma Planētas masku, Baiba iesaucās: “Grigali, tas nav iespējams! Es tev to nepiedošu nekad! Mājinieki, negaidiet mani mājās!”.

Taču Māris ne cik neapjuka un teica: “Baibiņ, es tev varu parādīt, kurā virzienā ir Daugava – uz dienvidrietumiem!”.

Tā nu šo piektdien, 7.maijā Baiba pildīja savu solījumu. Socvietnē “Instagram” viņa ievietojusi video, kurā redzams – viņu un dažus “līdzjutējus” kuģītis ieved Daugavā. Baiba stāsta: “Šodien es pildu savu solījumu… Kas mani rāva aiz mēles? Šodien es lecu Daugavā!”.

Pēc tam, kad viņa patiešām bija stāvus ielēkusi Daugavā, izkāpusi no ūdens, nofilmētajā materiālā viņa teica: “Daugaviņa bija vēlīga un atdeva mani jums atpakaļ.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.