Baiba Sipeniece-Gavare: Esmu vakcinējusies ar “AstraZeneca” un aste man nav izaugusi! 88

“Esmu vakcinējusies ar “AstraZeneca” un aste man nav izaugusi!” Televīzijas RīgaTV 24 raidījumā “Uz līnijas” atklāja komiķe, radio un TV personība Baiba Sipeniece-Gavare.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

“Jā, jā es esmu vakcinējusies,” atbildot uz kāda raidījuma skatītāja jautājumu, sacīja TV personība, piebilstot, ka tā bijusi “Astra Zeneca” vakcīna no kuras daudzi Latvijas iedzīvotāji atsakās.

“Dzīva esmu, vesela esmu, nekur ragi nav izauguši un aste arī vēl šorīt nebija – skatījos spogulī,” nosmēja Sipeniece-Gavare.

CITI ŠOBRĪD LASA
Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.