Foto: Lita Krone/LETA

“Jā, reizēm valdība pieņem dīvainus lēmumus, bet ir jāmēģina saprast situāciju.” Sipeniece-Gavare atklāj, kas viņu vairāk biedē 142

“Reizēm valdība pieņem dīvainus lēmumus, bet ir jāmēģina saprast situāciju,” televīzijas RīgaTV 24 raidījumā “Uz līnijas” sacīja humoriste, radio un televīzijas raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas
“Latvijā notiek tas pats, kas pasaulē!”

Viņa atklāja, ka ar interneta starpniecību sazinās ar draugiem no visas pasaules, tāpēc ir iespēja salīdzināt un Latvijā patiesībā nemaz neesot tik traki.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jā, pieņem reizēm kaut kādus dīvainus lēmumus valdība, bet es mēģinu saprast – kāpēc? Tāpēc, ka šī situācija ir absolūti kaut kas negaidīts, kaut kas pilnīgi svaigs un jauns.

Ir teiciens – pēc kara visi ir gudri.

Tad, kad tas viss beigsies, tad jau visi mēs zināsim kā vajadzēja, bet patlaban, kad lēmumi jāpieņem ātri… Jā, reizēm viņi nav paši pareizākie,” pauda radio un televīzijas raidījumu vadītāja.

Viņa atklāj, ka braucot ar auto, pati reizēm nošauj greizi, ja ātri jāpieņem lēmums. Un piebilst, ka uz šo situāciju raugās globāli.

“Es mēģinu uz to visu skatīties globāli – ja nav kara, tad ir labi.

Pārējo mēs pārdzīvosim!

Man būtu daudz smagāk, ja es zinātu, ka pa ielu staigātu neadekvāti cilvēki ar ieročiem rokās,” sacīja Sipeniece-Gavare.

Šarmantā un enerģiskā Baiba Sipeniece-Gavare
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.