Ekrānuzņēmums no Facebook video.

VIDEO. Vācijā divus no liķiera apreibušus ežus nogādā atjēgties Zoodārzā 1

Diviem ežiem Vācijas pilsētā Erfurtē sanākusi neplānota “ballīte” vienā no pilsētas spēļu plačiem. Tur bijusi izmesta zālē atvērta olu liķiera pudele. Alkoholisko dzērienu par labu atzinuši abi eži – malkojuši saldo dziru, līdz noreibuši līdz nemaņai, vēstī Vācijas medijs “mdr.de”.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Abus mazos, piedzērušos ezīšus Erfurtes policija nogādājusi Tīringeres Zoodārzā, lai tur dzīvnieki mierīgi varētu izgulēties un atjēgties. Kā nekā izdzerta tukša vai visa olu liķiera pudele! Kāda iedzīvotāja notikušo ar ežiem bija pamanījusi un izsaukusi policiju. Policijas pārstāvis pastāstīja, ka eži patiešām izskatījušies pilnībā apreibuši, jo mazajiem dzīvnieciņiem jau “daudz alkohola nevajag”.

Patlaban abi eži tiek sargāti no publikas, – tie Zoodārzā atgūstas jeb “izguļ dzērumu”. Abiem ežiem neklājas viegli, dzīvnieciņi cieš paģiras… Zoodārza darbiniece iesaka iedomāties, kā ir tad, ja cilvēks pats ir ballējies un piedzēries. Tad ir nepieciešams svaigs gaiss, klusums, tumsa, jāizvairās no trokšņiem. “Katra kustība, katrs troksnis liek galvai sāpēt vēl vairāk,” norāda dzīvnieku aizbildne. Arī ežiem vajadzīgs tagad miers, jo tiem sāpot galva no alkohola promilēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad abi eži būs atguvušies, viņus paturēs Tīringeres Zoodārzā, kur viņi, protams, pie alkohola vairs netiks…

Vācijas medija “mdr.de” Facebook profilā redzami arī foto un video kadri, kuros abi ezīši apreibuši guļ spēļu placī pie olu liķiera pudeles.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.