Lionels Mesi

Spānijas futbola čempionātā ar kārtējiem skaistajiem gūtajiem vārtiem izcēlies Lionels Mesi, kurš bijis precīzs jau deviņos mačos pēc kārtas.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

“Barcelona” mačā pret “Sevilla” 32. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2, bet tad sākās Mesi laiks. Jau pāris minūtes vēlāk viņš realizēja 11 metru soda sitienu, bet 64. minūtē ar teicamu tālšāvienu izlīdzināja rezultātu. Pretinieku vārtsargs šajā epizodē pat īsti nepakustējās.

Cīņa noslēdzās neizšķirti 2:2 un “Barcelona” saglabā vadību kopvērtējumā, par sešiem punktiem apsteidzot Madrides “Atletico”, kam mačs rezervē.

Mesi guvis vārtus deviņās spēlēs pēc kārtas, ar 21 vārtiem viņš ir pārliecinoši rezultatīvākais Spānijas čempionāta spēlētājs.