VIDEO. “Visas šīs valstis būtībā ir kolektīvais Hitlers”: Krievijas TV kanālā stāsta, ka NATO vēlas Trešo pasaules karu 0

Pievieno LA.LV

Krievijas propagandas TV kanālā “Rossija 1” sapulcējoties slavenākajiem Kremļa propagandistiem – žurnālistiem Vladimiram Solovjovam, Margaritai Simonjanai un citiem “ekspertiem”, vietējai sabiedrībai tiek apgalvots, ka tieši NATO dalībvalstis vēlas uzsākt Trešo pasaules karu.

Kokteilis
Šajos mēnešos dzimušie cilvēki pirms 2026. gada beigām piedzīvos spēcīgu garīgo atmodu
TESTS. Atbildi godīgi uz 10 jautājumiem, un mēs pateiksim, kas tu biji iepriekšējā dzīvē
TV24
Pirms desmit gadiem Latvijā bija bums, tagad – gandrīz neviens nepērk: eksperte stāsta, kā izzudis vesels biznesa virziens
Lasīt citas ziņas

Kāds no studijas viesiem saka: “Mums ir pieteikts karš! Sākumā nāksies veikt specoperāciju pret NATO valstīm. Un, šķiet, ka tas nebūs vienkārši. Saprotiet, visas šīs valstis būtībā ir kolektīvais Hitlers. Pareizi jau jūs teicāt – de facto – pēc būtības mēs jau esam ierauti Trešajā pasaules karā.”

“Krievija nes trīs galvenās lietas pasaules kārtībā – taisnīgumu, mieru un drošību. Bet visi šie kolēģi cenšas izraisīt lielu karu. Viņi jau faktiski to ir izdarījuši,” – kāds saka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kremļa propagandiste Margarita Simonjana piebilst: “Vai nu mēs zaudējam Ukrainā un sākas Trešais pasaules karš… Daudz reālāks ir Trešais pasaules karš. Zinot mūs, zinot mūsu vadītāju Putinu…. Tagad man jau liekas, ka tas, ka šis viss beigsies ar atomkaru, šķiet aizvien reālāks…”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI