Meganas Mārklas un prinča Harija dēliņš Ārčijs Mauntbatens Vindzors

Vienas fotogrāfijas dēļ pamatīgs skandāls britu karaliskajā ģimenē: princis Čārlzs esot apzināti “izgriezis” Meganu Mārklu no attēla 27

Jauns skandāls atkal skāris britu karalisko ģimeni. Šoreiz par “grēkāzi”, iespējams, pats pret savu gribu, ir kļuvis princis Čārlzs – karalienes Elizabetes II vecākais dēls, kurš apsveicot savu mazdēlu Ārčiju otrajā dzimšanas dienā, soctīklos ievietojis fotogrāfiju, kurā redzams ir viņš, princis Harijs un mazais Ārčijs. Bet nav redzama Ārčija mamma Megana Mārkla .

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Ukrainas “Telegram” kanālos masveidā izplatītas ziņas ar aicinājumu nolikt ieročus
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Lasīt citas ziņas

Velsas prinča un nākamā Lielbritānijas karaļa soctīklu kontos ievietota melnbalta fotogrāfija, kuru princis Čārlzs parakstījis tā: “Daudz laimes Ārčijam dzimšanas dienā, kuram šodien aprit divi gadi.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Briti par šo “gājienu” ir sašutusi. Daudzi pie šī posta ierakstījuši šādus komentārus: “Tas ir jūs mazdēls, un jūs vienkārši viņu saucat par Ārčiju, it kā viņš nebūtu ar jums saistīts. Kas notika ar “Daudz laimes dzimšanas dienā manam mazdēlam Ārčijam?””, “Princi Čārlz, jūs esat mūsu nākamais karalis, kāpēc jūs neizmantojām tādu attēlu, kurā būtu redzama arī Megana? Vai atkal vēlaties norādīt, ka negribējāt (tumšādainu) cilvēku karaliskajā ģimenē?”, “Kāpēc jūs viņu nesaucat par mazdēlu un kāpēc bildē “izgriezāt” viņa māti? Jūs pats esat pieļāvis daudz kļūdu, vai esat to aizmirsis?”.

Lielbritānijas karalis Čārlzs III dažādos laikos

Tomēr daudzi fani arī norādīja, ka fotogrāfija, visdrīzāk, ir pārprasta, jo taču tajā nav redzama arī prinča Čārlza sieva, Kamilla. Iespējams, ka Čārlzs, ievietojot tieši šo fotogrāfiju, gribējis akcentēt trīs vīriešu paaudzes: tēvs, dēls un mazdēls.

Atgādināsim, ka Ārčijs Mauntbatens-Vindzors ir šobrīd vienīgais prinča Harija un Meganas Mārklas dēls, kurš 6.maijā atzīmēja savu otro dzimšanas dienu. Drīz Megana kļūs par māmiņu otrajam mazulim, un gaidāma esot meitenīte.

Princis Harijs un Megana Mārkla

LA.LV Aptauja

Kā tu domā, kāda ir šīs melnbaltās fotogrāfijas nozīme?

  • Domāju, ka Čārlzs tiešām apzināti izvēlējās bildi, kurā nav redzama Megana
  • Esmu pārliecināts, ka nekādu zemtekstu nav - bilde ir vienkārši forša!
  • Gan jau, ka taisnība ir kaut kur pa vidu
  • Man nav viedokļa par šo jautājumu

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.