Horoskopi un mistika
Kokteilis

Vienkāršs rituāls panākumu un veiksmes piesaistīšanai, izmantojot Mēness fāzes0

Foto -Shutterstock.com

Visas materiālās lietas, kas pastāv pasaulē, iesākumā bija vien kā doma vai ideja, un nevienam nav noslēpums, ka veiksmīgi saplānotam un rūpīgi pārdomātam pasākumam ir krietni lielāka iespēja tikt realizētam. Protams, mēs varam iet pa dzīvi, domādami: “Kā būs, tā būs…”, bet ar tādu attieksmi ir diezgan maz izredžu sasniegt to, ko patiesi vēlamies. Rituālu reālai veiksmes un panākumu piesaistīšanai piedāvā blogs www.tava-pasaule.lv.

Jauna Mēness pirmās dienas ir vairāk kā labvēlīgs laiks visa veida plānošanas darbiem.

Iesākas jauns lunārais mēnesis un, līdz ar Mēness atdzimšanu, arī cilvēkam ir iespēja pārskatīt savus mērķus un plānus, lai nepieciešamības gadījumā ieviestu tajos korekcijas.

Šajās dienās ir īpaši svarīgi uzturēt sevī pozitīvu noskaņojumu un domāt tikai gaišas, cēlas un iedvesmojošas domas, kas spēs mūs motivēt turpmākajai rīcībai.

Zemāk raksturotā jaunā Mēness prakse – rituāls ir lielisks un arī aizraujošs veids kā sakārtot savu emocionālo pasauli, vēršot uzmanību uz darbiem, ko gribam paveikt, un lietām, ko vēlamies piesaistīt savai dzīvei turpmākā un arī pēc tam sekojošo mēnešu laikā.

Panākumu plānošana jaunā mēnesī ir visefektīvākā, ja to veic tieši pirmajā Mēness dienā, taču izvērtēt savus mērķus varam arī nākamās un aiznākamās dienas laikā.

Pirmās Mēness dienas prakse – panākumu plānošana un piesaistīšana

Darba gaita:

Aizdedz sveci, ērti iekārtojies un veic dažas mierīgas ieelpas un izelpas, lai atslābinātos. Fonā vari uzlikt arī nomierinošu mūziku un iedegt smaržkociņu ar sandalkoka vai kādu citu aromātu.

Kad miesu un garu pārņēmis patīkams atslābums un miers, domās uzdod sev jautājumu : “Ko es vēlos piesaistīt savai dzīvei un ko gribu sasniegt?”

Tad ņem papīru un sāc pierakstīt visas tās vēlmes, plānus, sapņus un domas, kas ienāk prātā bez liekas analizēšanas un vērtēšanas.

Kad viss uzrakstīts, iemalko tēju un sāc savu sarakstu pārskatīt, uzdodot sev kontroljautājumu: “Vai es to patiešām vēlos un vai tas patiešām ir man vajadzīgs?”, tā atsijājot un izsvītrojot no saraksta visu lieko.

Kad saraksts izrevidēts, noglabā to sev zināmā vietā un laiku pa laikam pārskati. Nākošajā jaunmēnesī procesu vari atkārtot.

Rituāls ir pabeigts, domas sakārtotas, plāni sastādīti un mērķi nosprausti. Ko tālāk? Nākamais solis ir uzmanīgi vērot notikumus sev apkārt, pamanīt un nepalaist garām Visuma piedāvātās iespējas un rīkoties, jo tikai rīcība būs noteicošā tam, vai mēs savu uzstādīto mērķi sasniegsim vai nē. Lai izdodas!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AM
Anna Mellupe
Horoskopi un mistika
Laimes hormons, trešā acs un kāpēc 15 minūtes dienā seja jāvērš pret sauli
6 dienas
KA
Kristīne Akmentiņa
Horoskopi un mistika
Kāds šis gads gaidāms Dvīņu horoskopā dzimušajiem?
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 25. līdz 31.maijam
25. Maijs, 2020

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
“Kretīns viņu nosauca par pērtiķi ugunskurā!” Streips atklāti par rasismu Latvijā un ASV 4
4 stundas
IR
Ilmārs Randers
Latvijā
“Esmu grāmatvede, veterinārārste, agronome un ģimenes pavāre!” Kā “dzīve atgriežas sliedēs” Madonas un Rēzeknes pusē
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Jaunietis “kunga prātā” nesavalda auto un “noslauka” mašīnu, kurā gadu vecs bērns
2 stundas
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Daļai ir “aizgājis ciet širmis”, bet diez vai asiņainas bildes palīdzēs
3 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Polittehnoloģisks gājiens: cik ēstiska ir skolu direktoru piedalīšanās politiskajā aģitācijā? 2
8 stundas