“Viņš būs mazliet kaut ko iešmigojis…” Lembergs noliedz, ka būtu ticies ar ministru Šmitu 50

Nedēļas sākumā TV24 raidījumā “Kārtības rullis” Saeimas deputāts Viktors Valainis (ZZS) pauda skaļu paziņojumu, ka zemkopības ministrs Didzis Šmits, kas pārstāv “Apvienoto sarakstu”, ir ticies ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputātu Aivaru Lembergu (“Latvijai un Ventspilij”).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Aicināts komentēt šo tikšanos, raidījumā “Ziņu TOP” Lembergs noliedz, ka šāda tikšanās vispār būtu bijusi: “Ja Šmits kaut ko tādu ir teicis, tas mani mazliet pārsteidz. Tad es domāju, ka viņš būs mazliet kaut ko iešmigojis. Es ar viņu neesmu ne runājis, ne kontaktējies.”

“Tas, kā uzvedas “Apvienotā saraksta” un “Nacionālās apvienības” vadošie politiķi norāda uz to, ka viņiem ir politiskas bailes pazaudēt amatus, būt ārpus valdības. Es domāju, ka tādiem politiķiem, kas tā paniko zaudēt amatus, vispār nav vietas. Tādā darbā jebkurā brīdī var pazaudēt amatu, ar to ir jārēķinās,” norāda Lembergs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atbildot uz jautājumu, vai viņam ir personisku interešu Valsts prezidenta vēlēšanu procesā, apzinoties, ka Valsts prezidenta institūcijas ietvarā ir apžēlošana, Lembergs atbild noraidoši: “Arī nākamais prezidents ne pie kādas apžēlošanas nevar nonākt. Pirmkārt, tāpēc, ka es neesmu notiesāts un netikšu notiesāts. Otrkārt, diemžēl mans tiesas process nebeigsies šī prezidenta pilnvaru laikā. Un Dievs dod man nodzīvot, lai tas process beigtos. Prokuratūra dara un darīs visu, lai no vienas lietas pārietu citā lietā. Tāds ir tas uzstādījums – es nedrīkstu nodzīvot tik ilgi, lai pret mani beigtos tiesas process ar ataisnojošu spriedumu. Tāda ir tā lieta. Prezidenta jautājumam ar to nav nekāda sakara.”

Sarunas turpinājumā Aivars Lembergs vēl izvērtē pašreizējās valdības dzīvildzi un sarkanās līnijas.

Visu Aivara Lemberga viedokli par Valsts prezidenta vēlēšanu procesu un par pārējām politiskajām peripetijām Latvijā noskaties video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.