Rīgas domes oficiālie kaķi Muris un Kuzja
Rīgas domes oficiālie kaķi Muris un Kuzja
Foto LETA

Zināms, kur varētu pārcelties uz dzīvi Kuzja un Muris 0

Rīgas domes kaķi Kuzja un Muris, visticamāk, pārcelsies uz dzīvi “Saskaņas” frakcijā, noskaidroja aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Kuriozs tepat, kaimiņos: amatpersonai attālinātās sēdes laikā visnepiemērotākajā brīdī ieslēgusies kamera 2
Kokteilis
Vienmēr gatavi palīdzēt: 5 gādīgākās zodiaka zīmes, kurām patiesi rūp citi
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. Kārtējais “Ecolines” “pašnāvnieks” uz ceļa: autobusa šoferi neprot vairs braukt vai bailēs dzenas kā dulli, lai izvairītos no soda?
Lasīt citas ziņas

Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs (GKR) jautājumu sesijā šodien domniekiem sacīja, ka viņam ir alerģija pret kaķiem, līdz ar ko abi mājdzīvnieki turpināt saimniekot mēra kabinetā, visticamāk, nevarēs. Vienlaikus Burovs konkrēti nenorādīja, kas tieši ar kaķiem notiks.

Tomēr “Saskaņas” frakcijas vadītāja Anna Vladova aģentūrai LETA sacīja, ka ar kaķiem viss būs kārtībā un kaķi varēs pārcelties uz dzīvi “Saskaņas” frakcijā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Kuzju un Muri iepriekšējais pilsētas mērs Nils Ušakovs (S), kurš nu ievēlēts Eiropas Parlamentā, uz domi atveda 2009.gadā no patversmes, tādā veidā rosinot iedzīvotājus aktīvāk dot pajumti patversmēs nonākušiem dzīvniekiem.

Balstoties uz iedzīvotāju ieteikumiem, vienam kaķim tika dots vārds Muris, simbolizējot latviešu vēlētājus, bet otru nosauca par Kuzju, simbolizējot krievu tautības vēlētājus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.