Kokteilis
Mīli

11 pierādījumi tam, ka tev ir attiecības ar nelieti 4

Publicitātes foto

Attiecību sākumā ir grūti saprast (un atzīt) to, ka tavs izredzētais patiesībā ir nelietis. Kā atpazīt vīrieti – nelieti jau attiecību sākumā, kad tu, iespējams, vēl esi “rozā briļļu” varā?

1. Viņš regulāri sabojā tev garastāvokli
Viņš neciena tavus plānus un ieceres, ignorē tavus centienus, tādā veidā arī regulāri sabojājot tev garastāvokli. Pat tad, kad kaut kas nojūk viņa paša vainas dēļ, viņš neapgrūtina sevi, lai pārplānotu visu pats. Tā vietā viņš tevi nostāda fakta priekšā, ka plāni ir mainījušies.

2. Viņš neatbild uz ziņām un ignorē tavus telefona zvanus
Protams, nevienam vīrietim nav pienākums atbildēt uz sievietes īsziņām pārdesmit sekunžu laikā, taču diennakts laikā gan jau atrastos kāds brītiņš, lai atbildētu vai atzvanītu tev.

3. Viņš ir egoists
Ļoti reti starp jums norit sarunas par tevi vai to, kas tev patīk. Viņu patiesībā nemaz neinteresē tavs viedoklis, bet ja tu neesi ar viņu vienisprātis, viņš uzreiz “apvainojas”.

4. Viņš nav uzticams
Viņš bieži ir “nepieejams”, kad tev kaut ko vajag. Nav runa tikai par vīrieša fizisko palīdzību (kaut ko nepieciešams salabot vai pacelt), bet arī par psiholoģisko atbalstu, kas reizi pa reizei ikvienai no mums ir tik nepieciešams. Vēl ļaunāk, arī tad, kad viņš redz, ka tu esi bēdīga un sanīkusi, viņš pat nepajautā, kas tev ir noticis.

5. Viņš novērtē tikai tavu izskatu
Viņš lielās saviem draugiem, rādot tavas fotogrāfijas, bet nekad viņiem nestāsta par tevi pašu – ar ko tu nodarbojies, kas tevi aizrauj utt. Varbūt viņam ir vajadzīgs tikai sekss? Un nekas vairāk…

6. Viņa joki ir aizskaroši
Jā, cilvēkiem humoram izpratne ir atšķirīga, taču daži nejūt mēru. Ja vīrietis savos jociņos regulāri cenšas kādu aizskart un pazemot, tad viņš nudien nav tevis vērts.

7. Viņš nerūpējas par jūsu attiecībām
Psihologi, visi kā viens, apgalvo, ka attiecības – tas ir divu cilvēku darbs. Taču ja centies tikai tu, agri vai vēlu tam tik un tā pienāks gals.

8. Viņš “rīkojas” tikai ar vārdiem
Ir vīrieši, kas daudz runā un neko nedara. Labāk reizēm ir paklusēt, nekā solīt “zvaigznes no debesīm”.

9. Viņš nekad neatvainojas
Neviens no mums nav ideāls, tomēr ja kaut ko esam izdarījuši nepareizi, ir jāatvainojas. Ja viņš neatvainojas pat pēc tam, kad ir tevi aizvainojis, neprāto lieki, atvadies no viņa.

10. Viņš neuzņemas atbildību
Viņam ir vieglāk atrast “vainu” kaut kur malā, nekā atzīt, ka viņš pats ir visu “salaidis grīstē”. Kad runāšana aiziet līdz darīšanai, viņš neuzņemas atbildību, pat tad, ja tas ir bijis viņa paša ierosinājums.

11. Viņš par tevi nerūpējas
Jā, mūsdienās populāri ir būt feministei – neatkarīgai un stiprai sievietei. Tomēr mēs visas sirdī esam kā mazas meitenes un dažreiz vēlamies sajust vīrieša rūpes un atbalstu. Bet, ja viņam ir vienalga, kam tev vajadzīgas tādas attiecības?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv