Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
30. novembris, 2016
Drukāt

16 skrūvgriežu komplekts 99% ierīču atvēršanai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “iFixit” par 20 dolāriem sākusi piedāvāt īpašu instrumentu kasti “Essential Electronics Toolkit”, kurā apkopoti visi skrūvgrieži u. c. instrumenti, kuri būs nepieciešami jebkādu ierīču atvēršanai. “iFixit” komplektā ietilpst vien 16 dažādi skrūvgrieži, ar kuriem būs iespējams atvērt 99% ierīču. Bez skrūvgriežiem komplektā ietilpst vēl vairāki vajadzīgi instrumenti dažādiem ierīču remontdarbiem.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+